niedziela, 1 stycznia 2012

1 Styczeń 2012

Dzisiejszy dzień , jest ciężki. Wstałam o 11:45, i od razu  zabrałam się do odrabiania 30 zadań , z matematyki...Potem, gdy skończyłam , zaczęłam odrabiać resztę prac domowych, i porozmawiałam trochę przez GG , z moją koleżanką - Natalią. Dziś było sporo nauki i stresu , bo jutro idziemy do szkoły...KOSZMAR ! Myślę ,że jutrzejszy dzień będzie ciekawszy i coś fajnego z niego wyniosę :) ....